Acum este Sâm Noi 17, 2018 8:32 am

Recrutare Designeri

Ghiduri oficiale, cât și neoficiale, create de membrii comunității pentru îmbunătățirea serverului dvs., clientului etc.

Like-uri oferite: 0 time
Like-uri primite: 9 times

Recrutare Designeri

de #Alecu » Lun Aug 27, 2018 9:09 am

Imagine
După cum spune și titlul, echipa forumului 4metin.net este în căutare de designeri pricepuți în domeniu, care dispun de timp pentrua rezolva cererile membrilor și care să frecventeze cât mai des forumul.

Regulament de participare:

1.Textul principal este obligatoriu.
2.Textul secundar 4metin.net . este obligatoriu pe orice creaţie.
3.Imaginile vor fi editate doar în programul Photoshop sau oricare alt program din gama Adobe.
4.Postările care sunt făcute în bătaie de joc vor fi șterse iar autorul va primi un avertisment.
5.Evitați mesajele de tip “bravo, felicitări, urât, etc.”, acestea vor fi șterse iar autorul va primi un avertisment.
6.Un designer va trebui să cunoască regulamentul forumului, inclusiv regulamentul secțiunilor pe care le moderează.

Model de postare:

Nume:
Vârstă:
Adresa de e-mail/Skype:
Experienţă în photoshop:
Creaţii:

Modelul este OBLIGATORIU, la fel și editarea stock-urilor de mai jos pentru a ne convinge că sunteți potrivit pentru gradul de designer. După ce veți fi acceptați în funcție, va urma o perioadă de teste de 7 zile!

Mărimile maxime pentru avatar/semnătură sunt următoarele:
Stock avatar v1
Stock avatar v2

Semnătură: 400x150 (pixeli)
Stock semnătură v1
Stock semnătură v2

Cei care depășesc aceste mărimi sunt automat respinși așa că mare atenție! Editarea stock-urilor este obligatorie la fel și respectarea modelului de postare și regulamentului!
Dacă v-am fost de ajutor, va rog nu ezitati sa apasati butonul Imagine

ImagineVă rugăm să scanaţi întotdeauna fişierele pe care le descărcaţi cu VirusTotal.

Semnatura lui Alecu
Daca te-am ajutat cu ceva,un thx nu strika ;)
Imagine
Imagine

Înapoi la Ghiduri și tutoriale