Recrutare Moderatori

Ghiduri oficiale, cât și neoficiale, create de membrii comunității pentru îmbunătățirea serverului dvs., clientului etc.
Conectat

Like-uri oferite: 0 time
Like-uri primite: 9 times

Recrutare Moderatori

de #Alecu » Mie Mar 14, 2018 11:57 am

Imagine

Având în vedere nevoia de moderatori care să ajute la păstrarea ordinii pe acest forum, am hotărât să redeschid din nou aplicațiile pentru acest grad! Pentru cei care doresc să facă parte din echipa de Moderatori ai forumului, sunt rugați să posteze aici după modelul de mai jos.

Înainte de a participa, asigurați-vă că îndepliniți următoarele cerințe:
1. Să cunoașteți regulamentul forumului și să nu vă abateți de la acesta
2. Să dispuneţi de minim 3-4 ore libere in faţa computerului.
3. Să frecventați forumul zilnic pentru a urmări activitatea acestuia.
4. Să folosiți corect limba română (diacriticile nu sunt obligatorii).
5. Să nu aveţi antecedente cu echipa sau alţi membrii!
6. Pentru a participa trebuie să aveți minim o postăre pe forum și niciun avertisment (asta nu înseamnă că postările trebuie să fie doar în zona spam).
7. Să respectaţi activitatea săptămânală care este impusă.

Atenţie ! Nerespectarea cerinţelor poate duce la refuzarea cererii pentru postul de Moderator!

Model de postare:

Code: Select All Code
Nume:
Vârsta:
Adresa de e-mail/Skype:
Experiență în domeniu ([i]ați mai moderat și alte forumuri?[/i]):
Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? ([i]dacă da, specificați numele acestuia și motivul[/i]):
De ce vreți să faceți parte din echipă?:
Alte adăugări:

Moderatorii aleși vor fi într-o perioadă de teste ce va dura 7 zile de la primirea gradului. În această perioadă trebuie să fie cât mai activi și să demonstreze că pot face față responsabilităților aduse de acest grad.

Succes tuturor!
Dacă v-am fost de ajutor, va rog nu ezitati sa apasati butonul Imagine

ImagineVă rugăm să scanaţi întotdeauna fişierele pe care le descărcaţi cu VirusTotal.

Semnatura lui Alecu
Daca te-am ajutat cu ceva,un thx nu strika ;)
Imagine
Imagine

Like-uri primite: 0 time

Re: Recrutare Moderatori

de [Alexu_Work] » Mie Mar 14, 2018 11:48 pm

Nume: Alexu
Vârsta: 18
Adresa de e-mail/Skype: live:Alexu.jrr
Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): Dap , experienta 4-5 ani
Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): Nop , doar ce am auzit de comunitate.
De ce vreți să faceți parte din echipă?: Sa ajut si eu cu ce pot ;)
Alte adăugări: proiectele mele http://www.alexu-work.com (Nu sunt toate, inca lucrez la website) :)
Ultima oară modificat de #Alecu pe Joi Mar 15, 2018 3:45 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: Acceptat 7 zile in probe.

de Razvan Andrei » Vin Mar 16, 2018 9:36 pm

Nume: Razvan Andrei
Vârsta: 18
Adresa de e-mail/Skype: live:razvan.andrei691
Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): Da
Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): Nu , never.
De ce vreți să faceți parte din echipă?: Forumul e in crestere , why not .
Alte adăugări: revengeoftitans2.ro
Ultima oară modificat de #Alecu pe Sâm Mar 17, 2018 9:20 am, modificat 1 dată în total.

de Falkazo » Sâm Apr 07, 2018 3:33 am

Nume: Cezar Alexandru
Vârsta: 18 ani
Adresa de e-mail/Skype: xdaise@gmail.com / alexalex89351[i](SKYPE)
Experiență în domeniu ați mai moderat și alte forumuri?: Da, am o experienţă de aproape 7 ani. dovadă că sunt pe forum din 2011, deci sunt un membru destul de vechi.
Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? dacă da, specificați numele acestuia și motivul : Nu, niciodată.
De ce vreți să faceți parte din echipă?:Sunt unul dintre cei mai vechi membrii şi doresc să fac această comunitate aşa cum era odata.
Alte adăugări: Nimic momentan.
Ultima oară modificat de #Alecu pe Mar Apr 17, 2018 12:26 pm, modificat de 2 ori în total.

de Cσđєx. » Dum Apr 22, 2018 8:47 am

Nume: Neculai Robert
Vârsta: 19
Adresa de e-mail/Skype: tcs_anonymous@yahoo.com / codex_localhost (skype)
Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): Da, am fost si aici Super Ad Moderator .
Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): No .
De ce vreți să faceți parte din echipă?: Am facut si in trecut dar am fost plecat la munca si nu am mai putut intra :)
Alte adăugări: Cam atat .
Ultima oară modificat de #Alecu pe Dum Apr 22, 2018 8:51 am, modificat 1 dată în total.
Motiv: Acceptat, o sa ai fostul grad.
Imagine

Like-uri oferite: 4 times
Like-uri primite: 1 time

de Expertrif123 » Mie Mai 02, 2018 9:23 pm

Nume: Andreei
Vârsta: 23
Loc-Brasov
Adresa de e-mail/Skype:
Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?):
Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): Nu
De ce vreți să faceți parte din echipă?: Ajut cu incredere. Raspund la mesaje.
Alte adăugări:
Cunoasteri-Creare server metin2
creare-homepage
creare-index
creare quest etc
Pot sta 5 6 ore
Ultima oară modificat de #Alecu pe Joi Mai 03, 2018 8:18 am, modificat 1 dată în total.
http://metin2expertrif.top/ Server Expertrif.
https://imgur.com/a/o4DdT6A
Citeste REGULAMENTUL 10 minute dureaza.
Acele 10 minute te pot ajuta
Sunt Expertrif si toate POSTARILE neadecvate conform Regulamentului...se vor TRIMITE ARHIVA.

Like-uri oferite: 1 time
Like-uri primite: 1 time

de pascu123 » Lun Mai 21, 2018 9:48 pm

Nume:P.Alexandru
Vârsta:18
Adresa de e-mail/Skype:craboj38@yahoo.com
Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?):Da , 5-6 ani experienta
Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): Nu , pentru ca acum am auzit de acest forum si server :D
De ce vreți să faceți parte din echipă?: Vreau sa fac parte din echipa pentru a ajuta playerii . :D Imi place foarte mult sa ajut lumea :D :)
Alte adăugări: --------------------------
Ultima oară modificat de #Alecu pe Lun Mai 21, 2018 9:59 pm, modificat 1 dată în total.

de ArmSky » Sâm Iun 02, 2018 6:47 pm

Nume: Stan Alexandru
Vârsta: 19 ani
Adresa de e-mail/Skype: Viper Andrei (Skype)
Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): Desigur, am avut și un forum phpbb
Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): Nu
De ce vreți să faceți parte din echipă?: Doresc cu mare plăcere să-mi ocup timpul liber și să dau o mana de ajutor
Alte adăugări: Nu am
Ultima oară modificat de #Alecu pe Dum Iun 17, 2018 9:43 am, modificat de 2 ori în total.
Motiv: A picat testul.

de DarKy4Ever » Vin Iun 29, 2018 9:48 pm

Nume: Daniel (DarKy4Ever)
Vârsta: 19
Adresa de e-mail/Skype: darkybest123
Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): Am peste 8 ani de experienta in phpBB, am avut comunitati de counter-strike si gaming, deci da, ma descurc.
Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul):Nu
De ce vreți să faceți parte din echipă?: Cunosc comunitatea 4Metin de multi ani, chiar daca nu am fost mereu activ pe forum, e o comunitate mare ce are nevoie de moderatori seriosi si cu experienta, iar eu ma simt potrivit.
Alte adăugări: Cam asta e tot
Ultima oară modificat de #Alecu pe Sâm Iun 30, 2018 10:01 pm, modificat 1 dată în total.

Înapoi la Ghiduri și tutoriale