Acum este Vin Ian 17, 2020 6:34 pm

Metin2 ox quiz android ( prima aplicatie functionala legata

Cauți un loc unde să pui un anunț? Aici e locul potrivit!

Like-uri oferite: 0 time
Like-uri primite: 1 time

Metin2 ox quiz android ( prima aplicatie functionala legata

de arena2 » Vin Aug 03, 2018 11:28 am

Salut
Stiu ca nu are foarte mare legatura cu ce va ocupati voi pe aici dar are legatura cu Metin2.
Atentie este prima aplicatie ce am facuta va rog nu lasati feedback naspa.
Dupa diverse cautari in android play store nu am avut success sa gasesc o aplicatie functionala legata de metin2.
Am gasit numa prosti care erau acolo doar pentru descarcari.
Ei bine mi-a venit o idee sa lansez o aplicatie care simuleaza competitia ox din metin2.
Voi face o mica introducere a aplicatiei :
Lin google play : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wMetin2oxquiz_7598286
#metin2 ox quiz
Aceasta aplicație se bazează pe întrebările jocului oficial mentin2 având ca subiect principal COMPETITIA OX. Aceasta aplicație conține toate întrebările jocului MENtIN2 a competiției Ox cât și întrebările de pe șervere private de mentin. Apreciem sa primim feedback din partea dumneavoastră referitoare la ori și ce bug aflat în quiz cât și legat de aplicație. aceasta aplicație nu conține publicitate. aplicația mentin2 Ox va oferă confort și timp de răspundere la întrebările adresate. cu Ce ne ajuta aceasta aplicație și de ce trebuie sa o testezi? eh..... ei bine afla ca exersând poți câștiga într-adevăr competiția Ox a jocului mentin. iți mulțumim ca ești interesat de aceasta aplicație și te rugam sa dai un share tuturor prieteniilor dumneavoastră. Aceasta aplicație poate fi folosita și pentru a va duela cu prieteni dv având ca scop cunoștințe din mentn2. în următorul update vom adaugă și poze cu caractere din mentin ro asa ca trimite un email cu caracterul tău participând la competiția Ox și va fi afișat în aplicația noastră.

Am tot incercat sa ating un minim de success facand servere de metin2 dar am vazut ca tot pe burta eram am investit mult in servere si tot degeaba , raspunsul mi lam dat singur NU E DE MINE SA FAC SERVERE DE METIN2.
Acum incerc sa ating un minim de success facand aplicatii legate de metin2 nu stiu cat de legal e dar pentru moment este doar o icercare.

Astept pareriile voastre multumesc anticipat.
Cateva imagini :
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Cu stima

DoN
Metin2play.info

Înapoi la Anunțuri de mică publicitate