Acum este Mar Ian 28, 2020 4:31 am

SERVERE METIN2 LA 5 EURO ! - 15 LOCURI DISPONIBILE

Cauți un loc unde să pui un anunț? Aici e locul potrivit!

Like-uri oferite: 2 times
Like-uri primite: 5 times

SERVERE METIN2 LA 5 EURO ! - 15 LOCURI DISPONIBILE

de Danut » Mie Feb 08, 2017 7:20 pm

Link Register : http://clienti.ovinetwork.ro/aff.php?aff=61

Compania noastra este pe piata de mai bine de 2 ani de zile iar in momentul de fata ajunge sa gazduiasca aproape 40% din serverele private de pe piata.
Oferim servicii de gazduire web, servere dedicate si servere virtuale pentru mai multe companii atat din Romania cat si din U.S.A, Germania, Irlanda, Singapore.
Incepand cu Ianuarie 2016 a fost adaugata o PROTECTIE DDOS de pana la 750.000 pachete pe secunda !
Detalii despre protectie aici : https://blog.ovinetwork.ro/servicii-cu-protectie-ddos/

Imagine Incepand cu vara anului 2016, compania noastra in parteneriat cu M247, cel mai rapid datacenter din Romania, am adaugat inca 2 Protectii DDOS pentru a prefiltra atacurile.
Imagine Una dintre protectii provine direct de la compania din UK (un alt datacenter M247), realizata si dezvoltata de echipa tehnica din UK iar cea mai importanta protectie a fost achizitionata de la ARBOR.

De ce sa alegi OVINETWORK ?
- Suntem pe piata mai bine de 2 ani si am reusit aproape mereu sa ne ridicam la nivelul asteptarilor clientilor nostri.
- Echipa noastra este formata din oameni profesionisti, dispusi sa te ajute cu orice problema.
- Oferim suport tehnic atat prin tichete, mail cat si TELEFONIC !
Incepand cu luna OCTOMBRIE va fi adaugata o linie speciala doar pentru suport tehnic pentru serverele de metin2.
- Suport tehnic profesional.
- Instalare automata a serviciului.
- Activare instanta (Cu exceptie a serverelor dedicate).

COD PROMOTIONAL :
68E1SWSW3G

Gazduire Metin2 - Preturi incepand de la 5.32 EURO lunar !

Imagine

Toate serverele de Metin2 beneficiaza in perioada 10 Ianuarie - 24 Ianuarie de :

Subdomeniu gratuit nume.mtn2.eu (spatiu 500 MB).
Instalare gratuita a serverului (svf/client).
Instalare gratuita a site-ului (homepage si magazin de iteme).
Instalare gratuita a firewallului standard (ipfw/pf).

Înapoi la Anunțuri de mică publicitate