Acum este Mar Ian 28, 2020 3:33 am

Serverfiles Metin

Cauți un loc unde să pui un anunț? Aici e locul potrivit!

Like-uri oferite: 0 time
Like-uri primite: 1 time

Serverfiles Metin

de klaudyu17 » Mie Ian 25, 2017 5:25 pm

Salut!
Am hotarat sa-mi vand server-ul. Din anumite motive.
1. Nu am timp de el. Si da stiu ce o sa spuneti. Cauta pe cineva care sa il intretina. Nu pot sa fac asta pentru ca am muncit pentru el. Sigur o sa comenteze cineva pe aici ca tot contul meu este in Probleme si intrebari. Am 4 5 posturi acolo care au fost niste probleme la care nu-mi dadeam seama. iar cateva din ele tot eu le-am rezolvat fara niciun ajutor. In fine trecem peste.
Server-ul este un PvP FARM sa zicem.
Va las o descriere .
Buguri:
1. Bug la 6/7 nu se adauga pe item. trebuie sa fac din sursa . o sa descarc freebsd 9.2 si fac si asta daca aveti nevoie de ele.
2. Pozitionarea la esarfele suveran si roiale. Cand le-am implementat nu am avut system-ul complet. acum il am si trebuie doar sa-l pun in sursa.
3. Bug la 0 yang in shop. tot din sursa se rezolva si problema aia.
4. Bug la limbile intre regate nu se salveaza skill-ul. acolo este dintr-un quest .
server-ul a fost foarte clean . toate au fost implementate de mine .
La el ofer si costume weapon lent. toata lumea stie systemul . System-ul complet de esarfe cu itemscale.
Daca cineva stie server-ul si stie el alte buguri dar nu sunt. poate sa comenteze aici nu am nicio problema.
Eu il vand cu tot cu vps/gazduire/domeniu.
vps de la gazduirejocuri. gazduirea web de la blazingfast.
Am spus ca este un PvP Farm pentru ca pentru itemele up. se farmeaza
Aici aveti o descriere a server-ului
Imagine
Sau:
http://metin2forstars.ro/desc.php
Server-ul este 40k. Il ofer cu tot cu sursa

Înapoi la Anunțuri de mică publicitate