Acum este Dum Aug 25, 2019 7:07 am

Unturned Romania (Grup Steam)

Like-uri oferite: 5 times
Like-uri primite: 47 times

Unturned Romania (Grup Steam)

de PitBuLL » Mar Iul 29, 2014 4:15 pm

Am facut un grup pe steam pentru cei care joaca unturned , maine daca am timp voi strange oameni (nu oricine) sa facem un clan (grup) si sa mergem pe servere sa mergem sa omoram oameni xD .

Pentru cei care nu stiu de Unturned (chiar daca are grafica asta , ganditi-va ca e facut de un adolescent de 16 ani ) : http://store.steampowered.com/app/304930/ . (DayZ + Rust)

Grupul Unturned Romania : http://steamcommunity.com/groups/uromania

P.S. : In curand s-ar putea sa fac rost de acces pe serverul unui youtuber (strain) si poate ne facem o baza acolo , am cateva planuri deja . (Nu veniti sa criticati jocul , e in top 5 cele mai jucate jocuri de pe steam asa ca nu vreau sa va aud + ca aici nu e topic despre joc ci despre grup)
Imagine

Like-uri oferite: 1 time
Like-uri primite: 2 times

Re: Unturned Romania (Grup Steam)

de Doodle™♪ » Mar Iul 29, 2014 8:19 pm

Am intrat..
Imagine

Like-uri oferite: 2 times
Like-uri primite: 25 times

de CiprianFCP » Mie Iul 30, 2014 3:34 pm

eu nu inteleg care e logica jocului.. ce trebuie sa faci. Imi puteti explica si mie?
Imagine
Imagine

Like-uri oferite: 5 times
Like-uri primite: 47 times

de PitBuLL » Mie Iul 30, 2014 9:19 pm

CiprianFCP Wrote:eu nu inteleg care e logica jocului.. ce trebuie sa faci. Imi puteti explica si mie?

Survival . Iti faci rost de iteme din orase , dupa te duci si tai copaci / mineresti (poti doar niste pietre ca in Rust) si incepi sa-ti faci baze . Ai masini , in curand poate adauga si barci / elicoptere . Iti cauti un backpack / haine , poti sa pui atasamente pe arme (20x scope maxim , laser , bipod si altele) . Jocul e in Early Acces , deci intr-un an poate arata diferit si cu nu stiu cate chestii schimbate .
Imagine

Like-uri oferite: 0 time
Like-uri primite: 0 time

de Amelia » Joi Ian 11, 2018 3:42 pm

Inactiv Arhivat!

Înapoi la Arhiva