Acum este Lun Mai 27, 2019 3:20 pm

Candy Longju a revenit! Server ONLINE

Aici vor fi mutate toate serverele offline din secţiunea Servere private de Metin2.

Like-uri oferite: 0 time
Like-uri primite: 0 time

Candy Longju a revenit! Server ONLINE

de Haos. » Joi Mar 30, 2017 11:52 pm

Numele serverului: Candy Longju
Canale deschise: 2
Nivel maxim: 127
Puncte status: 90

Site-ul serverului: https://candylongju.xyz/
Forumul serverului: https://board.candylongju.xyz/
Inregistrare: https://candylongju.xyz/register/
Client: https://candylongju.xyz/download/

Rata experienta: 200%
Rata yang: 200%
Rata obiecte: 200%

Detalii despre server: Server-ul Candy Longju revine sub varianta RO/EN momentan (Server-Side & Client-Side).
Site-ul este disponibil in 6 limbi.

Detalii despre evenimente: Toate evenimentele o sa fie anuntate pe site.

Echipa jocului: [A]Aninu, [S]Haos & [M]Priincee

PREZENTARE - Imagine :
Imagine

Like-uri oferite: 1 time

Re: Candy Longju a revenit! Server ONLINE

de rayssa23 » Vin Apr 14, 2017 11:29 pm

Seamana dar nu prea deci nu ar trebui sa zici CandyLongju revine.....
Acest server te obliga sa fii war mental sau sura :))))) altfel joci fix degeaba . Nu aveti nici macar biologul pe server asa cum era pe candy,ca sa nu mai zic de staff ca e total dezinformat despre propriul server. Intrebi din ce iese scutul de 125 ,el zice ca este doar din item shop dar de fapt se fac si in joc dupa cum se vede in poza de mai sus. Daca insisti pe un subiect sa ti se ofere o explicatie la ceva esti frumos trimis la plimbare sa cauti alt server. O copie ieftina a originalului Candylongju !
Va folositi de un nume cu valoare pentru a atrage jucatori dar dupa ce isi dau seama cu ce se mananca de fapt serv renunta sa mai joace. Nu ati fost in stare nici macar sa interziceti intrarea in DT mare pentru cei sub lev 100. Pai e frumos asa unii sa creasca ore intregi pentru a atinge lev 100 iar altii sa faca 125 intr-o zi? Ar putea fi un serv de succes daca ai asculta si parerile noastre cei care am jucat sau inca mai jucam pe serv tau,poate cand te plictisesti tare tare te mai gandesti unpic la ce dmg-uri ai pe serv si la cat de neechilibrate sunt caracterele.
Daca serv avea alt nume nu ma ofticam asa tare dar atata ce ne-ati rupt capul cu Candy revine ...waw, candylongju acelasi server pe care l-ati indragit bla bla....copie iftina ,staff nepasator,pe chat se injura ca la usa cortului,care mai de care are diferite hack-uri pentru a-si usura jocul . Mesaj pentru Haos: Niciodata nu iti vei cunoaste serverul decat daca joci pe el de la lev 1 pana sus . Si ti-as propune sa joci ninja ,shaman si sa cresti in camera de cristal pana la 100!!!!! Acum ai sa zici aceiasi placa stricata : ''serv a fost testat de catre straini in perioada beta'' :)))))))))ma lasi?.......Fara cateva ajustari urgente si schimbarea atitudinii staff-ului un sincer NU RECOMAND.

de Haos. » Mar Apr 18, 2017 10:09 pm

rayssa23 Wrote:Seamana dar nu prea deci nu ar trebui sa zici CandyLongju revine.....
Acest server te obliga sa fii war mental sau sura :))))) altfel joci fix degeaba . Nu aveti nici macar biologul pe server asa cum era pe candy,ca sa nu mai zic de staff ca e total dezinformat despre propriul server. Intrebi din ce iese scutul de 125 ,el zice ca este doar din item shop dar de fapt se fac si in joc dupa cum se vede in poza de mai sus. Daca insisti pe un subiect sa ti se ofere o explicatie la ceva esti frumos trimis la plimbare sa cauti alt server. O copie ieftina a originalului Candylongju !
Va folositi de un nume cu valoare pentru a atrage jucatori dar dupa ce isi dau seama cu ce se mananca de fapt serv renunta sa mai joace. Nu ati fost in stare nici macar sa interziceti intrarea in DT mare pentru cei sub lev 100. Pai e frumos asa unii sa creasca ore intregi pentru a atinge lev 100 iar altii sa faca 125 intr-o zi? Ar putea fi un serv de succes daca ai asculta si parerile noastre cei care am jucat sau inca mai jucam pe serv tau,poate cand te plictisesti tare tare te mai gandesti unpic la ce dmg-uri ai pe serv si la cat de neechilibrate sunt caracterele.
Daca serv avea alt nume nu ma ofticam asa tare dar atata ce ne-ati rupt capul cu Candy revine ...waw, candylongju acelasi server pe care l-ati indragit bla bla....copie iftina ,staff nepasator,pe chat se injura ca la usa cortului,care mai de care are diferite hack-uri pentru a-si usura jocul . Mesaj pentru Haos: Niciodata nu iti vei cunoaste serverul decat daca joci pe el de la lev 1 pana sus . Si ti-as propune sa joci ninja ,shaman si sa cresti in camera de cristal pana la 100!!!!! Acum ai sa zici aceiasi placa stricata : ''serv a fost testat de catre straini in perioada beta'' :)))))))))ma lasi?.......Fara cateva ajustari urgente si schimbarea atitudinii staff-ului un sincer NU RECOMAND.

Esti frustrat/a de cateva zile privind acest server. Tot ceea ce ai spus mai sus este total GRESIT! Iti precizez din nou, in cazul in care nu apreciezi munca si faptul ca dorim sa evoluam serverul, te rog frumos sa cauti altul! Insa, peste cateva luni tot la noi o sa te intorci :)

Iti multumim pentru feedback, ne ajuta!

#CandyLongju

de vulpiiix » Vin Apr 21, 2017 9:03 am

Acum il descarc si eu , am jucat originalul CandyLongju sper ca ce a spus rayssa sa fie doar o observatie . Revin cu pareri.

de rayssa23 » Mar Apr 25, 2017 5:07 pm

hmmm frustrata zici? vrei sa iti zic toate hack-urile functionale pe serv tau? Mai omule tu habar nu ai despre propriul tau serv,sa-ti fie clar! Precizez ca nu am mai intrat pe serv dar va urmaresc forumul sa vad ce schimbari faceti. Abia ati reusit sa interziceti intrarea in DT mare dupa ce 95 % din conturile mari au crescut acolo. Ati scazut rata la EXP si Yang si toti se plang ca se creste greu. Eu cred ca visezi prea mult cu serv asta asa ca mai da-te jos din corcodus si accepta si critici. Mai bine ai da rr la server si aia e sa incepem toti de la 0 ca sa fie corect pentru toata lumea. Noi cei de la inceput am crescut in DT cate 4-5 conturi am strans o gramada de yang iar astia care incep acuma sunt defavorizati. cine nu crede nu are decat sa intre pe forum sa citeasca ! Nu vorbesc aiurea ,intrati si vedeti apoi reveniti sa va ziceti parerea;)

de Haos. » Lun Mai 01, 2017 10:33 pm

vulpiiix Wrote:Acum il descarc si eu , am jucat originalul CandyLongju sper ca ce a spus rayssa sa fie doar o observatie . Revin cu pareri.

Te asteptam pe server! Noi le recomandam oamenilor frustrati sa ne faca reclama negativa deoarece ne ajuta :)

Like-uri primite: 11 times

de Mos Alecu » Mie Mar 14, 2018 12:13 pm

Website-ul este indisponibil.- SITE OFFF

Subiect arhivat!
Dacă v-am fost de ajutor, va rog nu ezitati sa apasati butonul Imagine

ImagineVă rugăm să scanaţi întotdeauna fişierele pe care le descărcaţi cu VirusTotal.

Semnatura lui Alecu
Daca te-am ajutat cu ceva,un thx nu strika ;)
Imagine
Imagine

Înapoi la Arhivă servere