Acum este Lun Mai 27, 2019 3:20 pm

Sagitta Metin2 @2017 Pvm/PvP (Happiness2)

Aici vor fi mutate toate serverele offline din secţiunea Servere private de Metin2.

Like-uri oferite: 0 time
Like-uri primite: 0 time

Sagitta Metin2 @2017 Pvm/PvP (Happiness2)

de xDec. » Lun Noi 06, 2017 12:55 am

Numele serverului: Sagitta Metin2
Canale deschise:1 (momentan)
Nivel maxim:127 (Modificabil)
Puncte status:90

Site-ul serverului: www.sagittametin2.tk
Forumul serverului: - (Nu avem inca, o sa revin cu edit cand este gata.)
Inregistrare: http://www.sagittametin2.tk/index.php?page=register
Client: http://www.sagittametin2.tk/index.php?page=download
Video: Nu avem momentan!

Rata experienta: 300% (500% Week)
Rata yang:300% (500% Week)
Rata obiecte:300% (500% Week)
Rata fierarului: Variabila +6/+9 (100/60)

Detalii despre server: Jos.

Salutare, m-am decis sa deschid un server de metin2 si sa il fac cat mai unic, stiu suna aiurea mai ales ca este luat dupa Happiness2 dar la asta ma si refer, doresc sa ii ofer unicitate acestui server prin munca alaturi de membri staff si jucatorii server-ului.
Eu il deschid acum mai mult prin interfata Happiness2 dar cu ajutorul si ideeile jucatorilor server-ul va capata o amploare total diferita pe parcurs.
Am decis sa fac asa pentru a face un game pe placul tuturor nu doar pe al meu, jucatorul vine cu ideea, staff-ul analizeaza apoi contacteaza jucatorul si se pun in tema daca se poate aduce update sau nu, daca da cum si daca nu..din ce cauza.
Am zis ca va ajuta mult asta.
Doresc sa deschid un server de metin2 de durata care sa nu se inchide dupa o noapte sau dupa o luna doua cum fac majoritatea, si-au scos bani din donatii si il inchid.
Doresc sa fie de durata si voi munci din greu pentru asta.
Am mai deschis demult un server si anume ArryaMetin2, la deschis un tovaras si l-am ajutat putin, am dus server-ul destul de bine in prima luna aveam deja 70-80 jucatori dar a decis sa il inchida deoarece cica nu scotea destui bani.
Sunt satul de dinastia ce fac totul pentru bani.
Server-ul va rula 24/24 cu o pauza de 3 ore intr-o zi cand se decide pentru mentenanta. momentan server-ul se va opri doar noaptea dar doar pentru 10 minute pentru update-uri.
Staff-ul va fi capabil si major, format din membri +18 ani, si 2 membri de intre 16-18 ani.
Nu se vor face discriminari staff-ul nu va avea caracter de player cu full mod pe el cum sunt unele servere.
Level-ul maxim este momentan 127 dar se va modifica pe parcurs dupa cum ne v-om decide, (*Eu si jucatorii)
Mai multe detalii nu pot oferii, pentru ca nu pot, nu pot spune cum este daca vreau sa construesc asta impreuna cu voi.
Ce sa va spun, va astept pe server, si distractie placuta, sper sa facem un server frumos impreuna.
Sper sa va placa ideea.
Ceei ce vor doar sa joace si sa nu aduca ideei pentru server si imbunatatirea lui se pot doar juca.

Detalii despre evenimente: Inca nu avem o lista exacta a evenimentelor dar vor fi din plin.

Echipa jocului:

Echipa este formata momentan doar din mine. [Owner]xDec.
Dar va arata asa.

~Fondator/Owner:~
[Owner]xDec.
~Super Game Administrator~ (Ani: 18+)
[SGA]x*x (Ani: 18+)
~Game Administrator~ (Ani: 18+)
[GA]x*x
[GA]x*x
~Super Game Master~ (Ani: 18+)
[SGM]x*x
[SGM]x*x
~Game Master~ (Ani: 16+/18+)
[GM]x*x
[GM]x*x
~Junior Game Master~ (Ani: 16+/18+)
[JGM]x*x
~Moderator Chat~ (Ani: 16+/18+)
[Mod]x*x
[Mod]x*x

Re: Sagitta Metin2 @2017 Pvm/PvP (Happiness2)

de virgilius » Joi Noi 09, 2017 11:55 pm

un sv de rahat gm fara minte site defect staff de 16 ani nu recomand asa mizerie

de vrajitoru99 » Joi Noi 09, 2017 11:58 pm

SERVER DE RAHAT NU RECOMAND STAFF COPIL MAXIM 15 ANI SITE DEFECT SV 2 PLAYERII ESTE NETUL PLIN DE ASEMENEA SV.

Like-uri oferite: 1 time
Like-uri primite: 11 times

de Mos Alecu » Mar Dec 26, 2017 2:20 pm

Website-ul este indisponibil.- SITE OFFF

Subiect arhivat!
Dacă v-am fost de ajutor, va rog nu ezitati sa apasati butonul Imagine

ImagineVă rugăm să scanaţi întotdeauna fişierele pe care le descărcaţi cu VirusTotal.

Semnatura lui Alecu
Daca te-am ajutat cu ceva,un thx nu strika ;)
Imagine
Imagine

Înapoi la Arhivă servere