Acum este Dum Aug 25, 2019 7:10 am

Idee server Metin2

Aici vorbim despre toate subiectele ce nu se încadrează în celelalte forumuri.
Reguli forum
• Alegeti un titlu care reflecta cat mai bine tema subiectului discutat.
• Evitati limbajul cu prescurtari nerecunoscute de dex(prescurtari de messenger, sms, mirc etc...) pentru a facilita traducerea celor care nu vorbesc limba romana.

Like-uri oferite: 0 time
Like-uri primite: 0 time

Idee server Metin2

de teoangel95 » Sâm Ian 05, 2019 11:30 am

La muuulti ani !!
Caut personal priceput care sa se implice in intretinerea si totodata sugestionarea in legatura cu cel mai tare sv de metin. Inca de cand eram mic imi doream un sv unde sa nu fie modate, iar sansele sa fie aceleasi pentru fiecare. Astept oameni priceputi ,seriosi si cu ceva experienta in spate care sa ma ajute cat timp eu (fiind la munca) nu pot avea grija de sv. O zi minunata !

P.S : cine este interesat imi poate scrie un PM pe e-mail-ul: laurentiu.constantin18@yahoo.com.

Like-uri oferite: 1 time
Like-uri primite: 12 times

Re: Idee server Metin2

de Alecu » Sâm Ian 05, 2019 1:50 pm

teoangel95 Wrote:La muuulti ani !!
Caut personal priceput care sa se implice in intretinerea si totodata sugestionarea in legatura cu cel mai tare sv de metin. Inca de cand eram mic imi doream un sv unde sa nu fie modate, iar sansele sa fie aceleasi pentru fiecare. Astept oameni priceputi ,seriosi si cu ceva experienta in spate care sa ma ajute cat timp eu (fiind la munca) nu pot avea grija de sv. O zi minunata !

P.S : cine este interesat imi poate scrie un PM pe e-mail-ul: laurentiu.constantin18@yahoo.com.

La multi ani si tie.
Ai deja metinul si ai nevoie doar de GM sa se ocupe de server sau sa faca metinul de la 0 ???
Daca o iei de la 0 trebuie sa platesti un tehnician sa faca el tot , ai grija pe cine pui tehnician.
Ca tot veni vorba de ce zicei mai sus trebuie sa ai bani de a intretine metinul si reclamele.
Succes . :-BD
Dacă v-am fost de ajutor, va rog nu ezitati sa apasati butonul Imagine

ImagineVă rugăm să scanaţi întotdeauna fişierele pe care le descărcaţi cu VirusTotal.

Semnatura lui Alecu
Daca te-am ajutat cu ceva,un thx nu strika ;)
Imagine
Imagine

Înapoi la Discuții generale