Acum este Mie Sep 26, 2018 4:42 pm

Metin2Maya - Server Pvm Mediu !!!

Imagine
O listă cu serverele private, deschise de fiecare membru al comunității în parte.

Like-uri oferite: 0 time
Like-uri primite: 0 time

Re: Metin2Maya - Server Pvm Mediu !!!

de Fasst » Lun Dec 18, 2017 11:26 pm

rank1somalia Wrote:Incepuseră să apară jucători si deodată îmi apare ,,eroare de conectare la sv,, ... nasol

Nu stiu care a fost problema ta dar daca mai intampini anumite probleme cauta-ma pe Skype : ciso156

Like-uri oferite: 1 time

de shaolin19 » Mar Dec 19, 2017 12:00 am

As dori sa stiu cat de durata este serverul, din descriere este super si vreau sa ma apuc de el! Dar nu vreau ca peste 1 luna sa vad ca il inchideti!

de Fasst » Mar Dec 19, 2017 12:19 am

shaolin19 Wrote:As dori sa stiu cat de durata este serverul, din descriere este super si vreau sa ma apuc de el! Dar nu vreau ca peste 1 luna sa vad ca il inchideti!

Puteti sta linistiti , este un server de durata GARANTAT .
Dar cum bine stiti sunt foarte multe servere care apar peste noapte si asa dispar din lipsa de fonduri =))
O sa mai vorbim peste un an si o sa-mi dati dreptate in rest va astept pe server sa va distrati in liniste si pace
Ori ce problema intampinati dati pm pe Skype : ciso156

de shaolin19 » Mar Dec 19, 2017 12:56 am

am intrat pe el! este foarte frumos serverul. Singura sugestie este in legatura cu cartile de competenta. am farmat 20 de metine si nici o aura...

de Fasst » Mar Dec 19, 2017 3:14 pm

shaolin19 Wrote:am intrat pe el! este foarte frumos serverul. Singura sugestie este in legatura cu cartile de competenta. am farmat 20 de metine si nici o aura...

Serverul are o tenta PVM cartea Aura este cea mai cautata , asa playerii au cu ce face negot intre ei dar binenteles acum suntem la inceput de drum , cand se va popula nu o sa mai fie aceasta problema
O sa maresc putin rata sa pice mai des aura si nu uitati ca G se face cu 11 Carti . Citit concentrat/Pergamentul Exorcizarii sunt in Shop map 1
Multumesc pentru sugestii si sper sa va distrati

de shaolin19 » Mie Dec 20, 2017 1:10 am

Am inteles ideea de negot, te referi cumva la farming. Este perfect conceput in opinia mea! Astept cu nerabdare sa se mai populeze ! Cuferele acelea bronz si silver nu se suprapun Si e obositor sa deschid 1 pagina de inventar pe fiecare in parte, pagina care poate fi ocupata cu altele. Asteptam noi update-uri cu iteme noi .

de Fasst » Mie Dec 20, 2017 1:29 am

shaolin19 Wrote:Am inteles ideea de negot, te referi cumva la farming. Este perfect conceput in opinia mea! Astept cu nerabdare sa se mai populeze ! Cuferele acelea bronz si silver nu se suprapun Si e obositor sa deschid 1 pagina de inventar pe fiecare in parte, pagina care poate fi ocupata cu altele. Asteptam noi update-uri cu iteme noi .

Acele cufere bronz/silver o sa le fac sa se suprapuna, foarte multe update-uri sunt pregatite dar asteptam sa se mai populeze serverul si le dam drumul.
PS.Va sfatuesc sa Mineriti " pica lucruri destul de "tari" la evenimentul acela

de shaolin19 » Mie Dec 20, 2017 1:51 pm

Revin pe server peste cateva saptamani! Am intrat de la ora 11 pana la ora 13...eram singurul! In v2 monstrii ataca intarziat iti iau din viata dar lor nu. Succes! Ne revedem peste ceva timp cand, poate o sa se mai rezolve ceva!

de Fasst » Mie Dec 20, 2017 4:08 pm

shaolin19 Wrote:Revin pe server peste cateva saptamani! Am intrat de la ora 11 pana la ora 13...eram singurul! In v2 monstrii ataca intarziat iti iau din viata dar lor nu. Succes! Ne revedem peste ceva timp cand, poate o sa se mai rezolve ceva!

De playeri on nu stiu ce sa-ti zic sunt la scoala la munca,dupamiaza sunt mai multi si spre seara
Iar de V2 esti singurul ce sa plans ca monstrii ataca intarziat iti iau din viata dar lor ramane ,o sa ma uit si o sa rezolv problema daca este asa cum spui tu, in rest sper sa revi pe server cat mai curand

de shaolin19 » Mie Dec 20, 2017 6:00 pm

Ma gasesti pe joc cu numele Syndrome

de shaolin19 » Mie Dec 20, 2017 6:26 pm

1.Cheia arahnidelor care dropeaza la regina din v2 nu functioneaza cand dai pe sigiliul din cave 3
2.Boabele zen au doar -1000 in conditiile in care dropeaza doar 1 iar karma iti scade foarte mult (depinde la G dai cu piatra spiritului)
3.Pergamentul transformare/Pergamentul evolutiei nu se suprapun!
4.Marmura Binecuvantata nu se suprapune
5.Cutiile Okey nu se suprapun!
6.NPC-ul de langa seon-pyeong cel cu crafting skinuri arme nu functioneaza!
7.Propun introducerea Loviturii critice/patrunzatoare la NPC(sau sa se crafteze)
8.La biolog trebuie sa astepti ca sa poti duce itemele necesare care ti le cere!
9.Licorile/apele sunt exagerat de greu de craftat.
Raman la ideea de a reveni peste o perioada de timp (indelungata). Sper sa se remedieze ceva la acest server.Pacat ca e conceput bine partial...

de rank1somalia » Joi Dec 21, 2017 1:22 am

Care npc de creat skinuri arme ? Critica si patrundere ai pentru inca 4200 zile. Biologul e prea ok. Apele mie mi se pare ca se fac prea simplu si nu ai prea mare nevoie de ele inca . Cutiile ok se pot deschide in felul urmator ,pui una pe ultimul inventar si le deschizi pe toate de acolo . Zenurile pica peste tot deci e mult prea ok cu -1000 grad. Eu am 3 conturi cu P uri si n-am farmat prea mult. Succes !

de Fasst » Joi Dec 21, 2017 3:30 pm

shaolin19 Wrote:Ma gasesti pe joc cu numele Syndrome

Bine ai venit

de Fasst » Joi Dec 21, 2017 3:33 pm

shaolin19 Wrote:1.Cheia arahnidelor care dropeaza la regina din v2 nu functioneaza cand dai pe sigiliul din cave 3
2.Boabele zen au doar -1000 in conditiile in care dropeaza doar 1 iar karma iti scade foarte mult (depinde la G dai cu piatra spiritului)
3.Pergamentul transformare/Pergamentul evolutiei nu se suprapun!
4.Marmura Binecuvantata nu se suprapune
5.Cutiile Okey nu se suprapun!
6.NPC-ul de langa seon-pyeong cel cu crafting skinuri arme nu functioneaza!
7.Propun introducerea Loviturii critice/patrunzatoare la NPC(sau sa se crafteze)
8.La biolog trebuie sa astepti ca sa poti duce itemele necesare care ti le cere!
9.Licorile/apele sunt exagerat de greu de craftat.
Raman la ideea de a reveni peste o perioada de timp (indelungata). Sper sa se remedieze ceva la acest server.Pacat ca e conceput bine partial...

Dupa cum scrie numele la server este Pvm Mediu nu PVP dar gusturile sunt impartite, Bafta

Anterior

Înapoi la Servere Hostate/IP