Index joaca.4mt.ro

Totalitatea paginilor de întâmpinare, elegante și profesionale pentru o comunitate.
Scrie răspuns
Neconectat
Membru special
Membru special
Înregistrat: 9 ani 6 luni
Status: CEEEE FAAAAAAAA MAAA
Mulţumiri acordate: 0
Mulţumiri primite: 0
Discord: hktr92#2783

Index joaca.4mt.ro

Mesaj de hacktor_ »

este rescris de mine, de la 0, in css folosind flexbox, tot continutul fiind randat dinamic de reactjs, bazat pe design-ul initial de la vechiul site.

preview:

demo live:
http://51.75.28.33/

descarcare:

configurare:
cititi cu foarte mare atentie cum se configureaza si face-ti-o exact cum e scris, altfel nu va va functiona indexul!
pentru configurare, va trebui sa puneti niste atribute speciale in index.html, care activeaza sau dezactiveaza niste functionalitati din spatele aplicatiei. acesti parametrii se pun in tag-ul <div> (e singurul tag) sub forma: data-nume-parametru="true".

lista cu parametrii:
server-name: numele serverului de metin2
server-desc: descrierea ce apare pe pagina
maintenance: activeaza sau dezactiveaza modul de mentenanta (apare mesaj ca e in lucru), trebuie sa fie "true" sa fie acceptat
no-navbar: ascunde butoanele de navigare la nevoie, trebuie sa fie "true" sa fie acceptat

am facut in asa fel incat sa se poata schimba logo-ul fara sa fie nevoie de recompilare (doar stergeti logo.png si puneti logo-ul vostru in locul sau).

aceasta este versiunea gratuita al acestuia, unde ofer minimum de suport tehnic (raspunsuri la intrebari).
pentru personalizare, percep o taxa anume in functie de volumul de munca, discutata in privat.
codul sursa nu este de vanzare.
Imagine

Neconectat
Nou venit
Nou venit
Înregistrat: 9 ani 7 luni
Mulţumiri acordate: 0
Mulţumiri primite: 0

Mesaj de robery567 »

Bravo, foarte frumos!!!!! Imi Place !!!
Imagine

----------------------Viteza mea la internet:--------------------------------